O NAS

SINJA FHU. AUTO - GAZ

Działamy nieprzerwanie od 1994 roku, oferując szereg usługi w zakresie projektowania, wytwarzania i wdrażania systemów zasilania paliwami gazowymi. Jesteśmy autoryzowanym reprezentantem jednego z najlepszych w Europie producentów urządzeń, elementów i osprzętu specjalnego, które wchodzą w skład samochodowych instalacji gazowych

Montujemy instalacje gazowe znane z wysokiej jakości i niezawodności do wszystkich typów samochodów gaźnikowych.

Wieloletnie doświadczenie naszych fachowców i najlepsza jakość stosowanych instalacji, gwarantują bezawaryjne funkcjonowanie.

DLACZEGO MY?

Nasza firma zajmuje się montażem sekwencyjnych instalacji gazowych firmy STAG i nie tylko.

Do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie

Dobieramy instalację jak też podzespoły, które najlepiej będą się sprawdzać w danym samochodzie.

Profesjonalna wycena instalacji gazowej

Nic w tym dziwnego, ponieważ pozwala to znacznie zaoszczędzić na paliwie. Kwota, która zostaje w kieszeni w przypadku jazdy na gazie, jest naprawdę pokaźna zwłaszcza wtedy, gdy jeździ się bardzo dużo.

Zapewniamy pełną satysfakcję ze stopnia świadczonych usług.

w zakresie montażu instalacji gazowych w pojazdach różnego typu. W zależności od rodzaju pojazdu i potrzeb Klienta montujemy instalacje IV i V generacji.

Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców

Zapewniamy pełną satysfakcję ze stopnia świadczonych usług.

PRACUJEMY NA NAJLEPSZYCH PODZESPOŁACH

Dzięki ponad 20-letniej obecności na rynku autogazu w Polsce udało nam się nawiązać współpracę z dystrybutorami najlpeszych marek powiązanych z instalacjami LPG. Dzięki serdecznym relacjom potrafimy zdobyć podzespoły niedostępne u innych – zawsze w najlepszych cenach. Stale też szkolimy się z nowych produktów, a więc nie ma strasznych nam generacji

INSTALACJA GAZOWA POZWALA NA DUŻE OSZCZĘDNOŚCI, PRZY PORÓWNYWALNYCH OSIĄGACH JAK PRZY WYKORZYSTANIU BENZYNY

Chcesz faktycznie zaoszczędzić na przejechanych kilometrach i widzisz w instalacji gazowej taką możliwość? Jedynym sposobem na uzyskanie satysfakcji, jest profesjonalne zamontowanie instalacji, za niewygórowane pieniądze?

Instalacje gazowe są montowane w zgodzie z instrukcjami instytucji nadrzędnych, takich jak Instytut Transportu Samochodowego i Transportowy Dozór Techniczny. Montaż instalacji wedle norm tych instytucji gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania i poprawność wykonania. Co więcej, poszczególne podzespoły dobierane są zawsze indywidualnie do danej marki i modelu pojazdu klienta. Pozwala to na zachowanie fabrycznych osiągów, zbliżonych do tych osiąganych przez silnik pracujący na pierwotnym paliwie.

Montaż LPG nie jest najprostszą pracą, dlatego zawsze warto skorzystać z usług oferowanych przez faktycznych profesjonalistów, doskonale znających się na samych instalacji gazowych czy mechanice samochodowej, ale też mających dostęp do nowoczesnych rozwiązań. Zapraszamy do sprawdzenia wykazu warsztatów serwisowych LPG z Rzeszowa i okolic, w których z pewnością będziesz mógł liczyć na rzetelną, wysokiej jakości obsługę. Zapewniamy pełną satysfakcję ze stopnia świadczonych usług.

TOP